KONTAKT

DRIFT

Sandra Flammild

Sandra Flammild

Spillestedsleder

Når du har brug for at vide mere om Walthers generelt, diskutere din musik eller savner svar på noget helt tredie, så er det vores spillesteder du skal fange. Booking henvendelser bedes foregå på mail.

Mail: sandra@smukfest.dk
Telefon: +45 6013 3875

Martin Kristensen

Martin Kristensen

Eventmanager

Når du har brug for at holde fest på Walthers eller måske bare vil lave et event for dine venner, så er vores eventmanager klar til at tage tage imod din mail eller dit opkald.

Mail: martin@smukfest.dk
Telefon: +45 2737 9734

Frederik Thybo

Frederik Thybo

Barboss

Hvis du har spørgsmål til bar, sortiment eller ris og ros til vores personale kan du altid kontakte mig,

Mail: walthers@smukfest.dk

BOOKING

Jeppe Kær

Jeppe Kær

Booker

Musikken til det yngre publikum har et særligt fokus fra mig. Når du har gjort dig tanker om hvordan vi trækker publikum, så skriv endeligt.

Mail: jeppe@smukmail.dk

Theis Sølberg

Theis Sølberg

Booker

Hvis du vil spille på Walthers er jeg frisk på at vi tager en dialog, men husk at gøre dig nogle overvejelser om gæsterne?

Mail: theis@smukmail.dk

Frederik Mikkelsen

Frederik Mikkelsen

Booker

Frederik snuser rundt i lokalområdet og hvis han ikke allerede har taget fat i dig eller dit band, så tøv ikke med at fange ham på mailen.

Mail: frederik@smukmail.dk